Sposoby płatności

1. Składając zamówienie Klient dokonuje wyboru sposobu płatności.

2. Sklep GirlandaSwietlna.pl akceptuje następujące formy płatności:

Przed wydaniem towaru klientowi:

- Przelew na rachunek bankowy sklepu GirlandaSwietlna.pl

Dane właściciela konta: IT Gastro Mariusz Pacholski, ul. Karpińskiego 10A/18, 81-173 Gdynia

PKO BP Nr konta: 41 1020 4900 0000 8302 3058 8460

- Płatność poprzez system Przelewy24* - system płatności online

- Płatność poprzez system Paypal** - międzynarodowy system płatności

W momencie odbioru towaru:

- Gotówką do rąk przewoźnika, w przypadku dostawy towarów "za pobraniem”

- Gotówką lub kartą płatniczą, w przypadku zamówień e-mailowych i wcześniejszego ustalenia odbioru towaru bezpośrednio w sklepie pod adresem: Girlanda Świetlna, Nowodworcowa 15, 81-581 Gdynia, Telefon: +48736812848. Godziny pracy: pn-pt 8:00-16:00

3. Sklep może ustalić z klientem inne, szczególne sposoby i warunki płatności w wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach na prośbę Klienta.

4. W przypadku płatności kartą poprzez Przelewy24 lub Paypal dane kart Klientów nie trafiają do sklepu - otrzymuje on jedynie potwierdzenie transakcji. Operacja taka gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych.

* Serwis Przelewy24 jest jednym z wielu serwisów internetowych poznańskiej Grupy DialCom24, w ramach której PayPro SA - Agent Rozliczeniowy - prowadzi system autoryzacji i rozliczeń na podstawie decyzji Prezesa Narodowego Banku Polskiego Nr 1/2011 z dnia 1.04.2011 r. oraz świadczy usługi płatnicze w charakterze krajowej instytucji płatniczej na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 10.06.2014 r., wpisanej do rejestru usług płatniczych wraz z DialCom24 Sp. z o.o - Agentem Płatniczym - pod numerem IP24/2014 (dostępnym na https://erup.knf.gov.pl/View/). Działalność PayPro SA jako Krajowej Instytucji Płatniczej podlega nadzorowi Urzędowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Przelewy24 kładzie ogromny nacisk na dostarczanie najwyższej jakości aplikacji i profesjonalnych usług, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Firma należy do liderów na polskim rynku w branżach, w których oferuje swoje usługi.

Przelewy24 umożliwia płatność szybkimi przelewami online (pay by link), kartami płatniczymi oraz poprzez aplikacje mobilne (np. Blik).

** PayPal to wiodący na świecie, międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych: VISA ELECTRON i VISA GOLD. Więcej o PayPal: http://www.paypal.pl/pl