CZAS REALIZACJI

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia w sklepie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. W tym samym czasie rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

TERMIN OTRZYMANIA ZAMÓWIENIA = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

Przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze, wszystkie girlandy składamy ściśle według Twojego zamówienia.

Czas realizacji jest czasem orientacyjnym i może ulec wydłużeniu, jeśli tak się stanie będziemy się z Tobą na bieżąco kontaktować.

FORMA PŁATNOŚCI

Płatność elektroniczna Przelewy24 - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. Środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo i będziemy mogli przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

Płatność elektroniczna za pomocą międzynarodowego systemu płatności Paypal - wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. Środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo i będziemy mogli przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność za pobraniem - nie musisz czekać na zaksięgowanie przez nas wpłaty. Zapłacisz za zamówienie kurierowi. Ta forma płatności wiąże się z droższym kosztem dostawy - 25 zł.

CZAS DOSTAWY

Ze względu na bezpieczeństwo towaru oraz sprawność działania, zamówienia wysyłamy firmą kurierską DHL. Taka forma wysyłki umożliwia dostarczenie zamówienia w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania.

Zamówienie z opcją odbioru osobistego możesz odebrać z naszego sklepu w Gdyni w godzinach naszej pracy.